Šiltnamiai

×

Įspėjimai

JUser: :_load: Nepavyko įkelti nario su id: 707

Šiltnamis „Novator - Mitlaider“

(Išrankiausiam pirkėjui)

Novator MitlaiderTai unikalus šiltnamio „Novator“ klasės gaminys su integruota langų vėdinimo sistema, leidžiančia paprastai ir efektyviai reguliuoti oro srautus šiltnamio viduje. Kaip ir šiltnamio „Novator 066“ karkasas pagamintas iš aukštos kokybės plieninių keturkampių  vamzdžių 30 x 20 mm lankams bei 30 x 30 mm pagrindui. Gaminio apačioje įtaisytos apatinės orlaidės (1 x 0,3 m), o kraige - viršutinės (2 x 0,25 m).

Šiltnamio matmenys ir kaina su 4 mm polikarbonatine danga:

3 x 6 (18 kv.m.), aukštis 2,4 m –  600 €

Kaip tik tokia šiltnamio konstrukcija leidžia karštam oro srautui kilti nuo pat grunto paviršiaus bei sėkmingai išeiti pro viršutines orlaides, o vėdinimo intensyvumą galima valdyti reguliuojant apatinių orlaidžių atidarymo kampą. Papildomo ventiliatoriaus vaidmenį gali atlikti ir dvi durys, esančios abejuose šiltnamio galuose. Tai ypač aktualu gausiai laistant augalus karštu paros metu, siekiant maksimalaus vėdinimo efekto.

Instrukcija Mitlaider

 

Siltnamiupasaulis.lt svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų svetainėje Jūs patvirtinate, jog sutinkate su Siltnamiupasaulis.lt slapukų politika.

Sutinku